poniedziałek, 30 stycznia 2012

Apokalipsa .....


Podobno w tym roku ma być koniec świata - według przepowiedni Majów ale jeżeli kolejna przepowiednia się nie sprawdzi to czekają nas jeszcze inne katastrofy, według pewnej gazety będą takie:
22.09.2012
Impuls elektromagnetyczny wywołany przez gwałtowny rozbłysk słoneczny zniszczy wszystkie   urządzenia elektryczne na Ziemi, co stanie się przyczyną śmierci milionów ludzi.
21.12.2012  
Po upływie 5 cyklu słonecznego, Ziemia, Jowisz, Mars i Saturn ustawią się w jednym rzędzie ze Słońcem w centrum. Niewyobrażalny ogrom energii przepłynie przez ziemską atmosferę. Przepowiednia Starożytnych Majów)
21.12.2012
Planeta Nibiru znajdzie się tak blisko Ziemi, że nastąpi zmiana biegunów, orbity i wzrośnie siła grawitacji. Na Ziemię spadnie ogromna ilość wody, zabijając żyjące istoty. (Sumerowie)
2013          
Teoria / ponieważ temperatura Słońca bezustannie wzrasta, wkrótce nastąpi jego eksplozja. ( Holenderski astrofizyk Piers van der Meer)
2014          
Teoria / czeka nas nowa era lodowcowa (Rosyjski astrofizyk Chabibullo Abdusamatow)
2014          
Ogromne rzesze ludzi będą cierpieć na ropnie, nowotwory skóry i inne choroby spowodowane chemicznymi wyziewami. Miliony umrą (Przepowiednia Bułgarska mistyczka Wanga)
2016          
Szacunki / topniejące lodowce zaleją większą część lądów (Amerykański klimatolog James Hansen)
2018          
Wojna jądrowa (Przepowiednia Francuski wizjoner Nostradamus)


1 komentarz: